Dostarczamy szkolenia, doradztwo szyte na miarę dla Twoich ludzi, Twojej firmy – do 80 % dofinansowania kosztów

Krok 1: Zgłoszenie

Zastanów się, jakiego konkretnie szkolenia potrzebujesz?
Jeśli tego nie wiesz napisz czego oczekujesz od szkolenia (np. jakie problemy możemy pomóc Ci rozwiązać, jaka tematyka szkoleń Cię interesuje)

a także napisz:
– dla ilu osób (pracowników) chcesz zorganizować szkolenie
– pomyśl o proponowanym terminie (by przygotować szkolenie potrzebujemy minimum 3 tygodnie)
– ilości czasu jakim dysponujecie (kilka godzin, dzień, dwa, cały weekend, itp.)

wyślij do nas zgłoszenie na i podaj poniższe dane:

– dane osoby kontaktowej
– dane firmy
– telefon

Krok 2: Kontakt z koordynatorem

Po otrzymaniu maila, z naszego teamu zostanie wybrany koordynator, który skontaktuje się z Tobą, by przygotować szkolenie. Na spotkaniu omówicie oczekiwania organizacji, a także ustalicie sposób analizy potrzeb i ustalenia celów szkolenia oraz przedstawimy zakres niezbędnych formalności związanych z uzyskaniem dofinansowania.

Krok 3: Ustalenie celu szkolenia

Po przeanalizowaniu odpowiedzi uczestników koordynator przedstawi Ci ich podsumowanie. Pomoże to określić dokładny cel szkolenia, a nam pozwoli przygotować szkolenie szyte na miarę, dostosowane do potrzeb Twojej organizacji. Odpowiednio dobrana treść i ćwiczenia to klucz do satysfakcji i rozwoju dla uczestników szkolenia.

Nasi trenerzy przygotują listę niezbędnych materiałów, których potrzebują do pracy, a także oczekiwania co do sali i przerw kawowych. Odpowiednie warunki szkoleniowe w znaczny sposób ułatwiają naukę i zdobywanie doświadczenia, dlatego warto o nie zadbać.

Krok 4: Szkolenie

W końcu nadejdzie ten dzień: zaczynamy warsztat! Trzymaj kciuki za uczestników i trenerów. My damy z siebie wszystko.
Po szkoleniu uczestnicy otrzymają od nas ankietę, która pozwoli nam na ocenę poziomu ich zadowolenia z odbytego szkolenia.

Krok 5: Ewaluacja

To nie koniec!

Każdy projekt, również szkoleniowy, potrzebuje podsumowania. Podczas takiego spotkania, koordynator przedstawi Ci wyniki ankiet i podsumuje szkolenie. To dobry moment, by zastanowić się nad dalszymi potrzebami organizacji, a także kolejnym działaniem ułatwiającym wykorzystanie zdobytej wiedzy w praktyce.

I co dalej?

Nie przestrasz się, jeśli za jakiś czas znowu do Ciebie napiszemy. Chcemy po prostu dowiedzieć się jak działacie i co z ustalonych planów zostało wdrożone w waszą pracę. Pochwal się więc Waszymi sukcesami. A jeśli możemy Ci w czymś pomóc – napisz do nas na adres