Dotacje na Podkarpaciu – skąd i jak pozyskać?

Firmy z Podkarpacia mogą pozyskać dotacje zarówno z programów unijnych, jak i krajowych programów ministerialnych. Przygotowując wniosek o dofinansowanie należy zwrócić uwagę na kryteria określone w regulaminie konkursu i ocenić na ich podstawie, czy pomysł i cel przyświecający naszej firmie wpisuje się w założenia konkursowe. Na podstawie opisów zawartych we wniosku o dofinansowanie, instytucje organizujące konkurs dokonują jego oceny i podejmują stosowne decyzje odnośnie przyznania dofinansowania na założony cel.

Sprawdź dotacje na Podkarpaciu


 
 

 
 

 
 

 
 

 
 

 
 

 
 

 
 

 
 

 
 

 
 

 
 

 
 

 
 

 
 

 

 

 

 

Na co można przeznaczyć dotacje dla firm na Podkarpaciu?

Dotacje pozyskane przez przedsiębiorstwa na Podkarpaciu zapewniają możliwość szybkiego rozwoju. Fundusze mogą być przeznaczane na różnorakie cele, m.in. na: Przeprowadzenie i wdrożenie prac badawczo-rozwojowych; Zakup maszyn i urządzeń umożliwiających wprowadzenie innowacyjnych rozwiązań; Cyfryzację, robotyzację i automatyzację; Działalność eksportową; Działania proekologiczne; Szkolenia dla pracowników.

Ważnym aspektem, na który powinny zwracać uwagę firmy z województwa podkarpackiego, są regionalne inteligentne specjalizacje, do których należą: Lotnictwo i kosmonautyka; Motoryzacja; Jakość życia; Informacja i telekomunikacja. Prowadzenie działalności związanej z powyższymi specjalizacjami w istotny sposób podnosi szansę na uzyskanie dotacji.

Argo Navi – pomoc w uzyskaniu dotacji w województwie Podkarpackim

Misją Argo Navi jest pomoc przedsiębiorstwom w uzyskaniu funduszy z dotacji unijnych. Argo Navi za cel postawiło sobie rozwój mikroprzedsiębiorstw oraz małych i średnich firm. To w nich drzemie największy potencjał, który warto wykorzystać, zyskując dotacje dla firm działających na Podkarpaciu.

Jesteś zainteresowany dotacjami na Podkarpaciu?

Kliknij w przycisk, wypełnij formularz i poznaj możliwości jakie dają Ci dotacje!